Inspirace pro vaši motivaci a dosažení cíle

Sběratelé hezkých chvil

null
Máme pro vás výzvu. Výzvu sběratelskou. Pojďte se spolu s námi stát sběrateli hezkých chvil. Vyhledávejte je, hýčkejte si je a uchovávejte. A začněte třeba dnes.

Všechno, co si chcete zapamatovat, můžete s důvěrou svěřit zápisníkům a diářům od nás. My dodáme prostor, forma i obsah už budou plně na vaší fantazii. Zaznamenejte si to podstatné a vraťte se k tomu vždy, když budete mít chuť a náladu.

Jaká rada nebo myšlenka vás letos nejvíce posunula dál?

null
Inspirujte se desítkami komentářů a tipů na téma “Jaká rada nebo myšlenka vás letos nejvíce posunula dál?” Čtěte, některé komentáře opravdu stojí zato!

O své rady se podělili čtenáři soutěže o motivační diář Deník 365 START na stránkách SilviDESIGN.

Spi, človíčku, spi!

null
7 + 1 důvod, proč si ve svém diáři vědomě vymezit prostor pro spánek a odpočinek

Důvodem, pro který mnoho lidí zanedbává spánek, je vyšší produktivita. Ve skutečnosti přitom naše produktivita ve stavu nevyspání strmě klesá. Pokud je tedy málo spánku a hodně hodin v práci mantrou vaší kariéry, je čas na výraznou změnu.

4 typy lidí dle reakce na zadání

null
aneb Jak žít šťastněji a smysluplněji?

Šťastní a spokojení dokážeme být, pokud přijmeme svoji přirozenost a umíme pracovat s tím, jací jsme, třeba podle naší reakce na očekávání a zadání. Kdo dokáže pracovat s filozofií čtyř typů podle Gretchen Rubin, ten si ušetří spoustu zklamání. Ten také dokáže efektivně změnit své návyky, které jej brzdí v rozvoji.

Zamotaní v demotivaci?

null
aneb Jak na vykutálené ďáblíky?

Ďáblíků, kteří nás lákají na scestí, je mnoho a jsou vykutálení. Jak na ně? Nabízíme vám nejen jejich charakteristiku, ale i recepty, jak si s nimi poradit. Užitečně a stručně!

Mluvíte sami se sebou? Mluvte!

null
Proustův dotazník

Nyní nastal ten správný čas na to, abychom dostali svůj vnitřní dialog pod kontrolu, dali mu řád a posloupnost, přidrželi se nějakého vzoru, který nás povede. Výbornou formou konstruktivního vnitřního dialogu je Proustův dotazník, který pro naše účely skvěle poslouží!

Zápisník jako čtyřrohý přítel

null
nejlepší svědek vašeho vzácného času

Když si vybíráme čtyřrohého přítele, co nám bude dělat společnost celý následující rok, vkládáme do něj své naděje, plány i sny. Čisté stránky v novém zápisníku vnímáme jako příležitosti, které nás čekají, jako důvěrníka, který nedělá soudy, jako partnera, který s námi skutečně zůstane v dobrém i ve zlém.

Rychlokurz sebepoznání

null
nejen pro momentálně nespokojené lidi

Sestavili jsme pro vás šikovný seznam otázek. Už jen jejich přečtení vám udělá teplo na duši. A když si dáte tu práci na ně i odpovědět, pak vám tento rychlokurz sebepoznání může změnit život!

Plány místo předsevzetí

null
II. část

Odkládáte si staré diáře? Nejste sami! Mít v archivu svůj starý diář má mít tolik výhod, kolik důležitých informací jste zvyklí si do něj psát, kolik vzpomínek zaznamenávat, kolik faktů ukládat, kolik myšlenek sdílet, kolik nápadů nezapomenout.

Předsevzetí jsou stresující, sny a plány jsou lepší!

null
co bychom tak letos mohli stihnout?

Předsevzetí jsou jako závazek finančnímu úřadu s tučnou pokutou za nesplnění, kterou platí naše svědomí. A sebevědomí. Udělejte to letos jinak. Místo předsevzetí plánujte a sněte!

Freelancer je od slova “svoboda”

null
aneb jak efektivně pracovat z domova

Daleko do práce? Vleklá rýma a bolesti zad z klimatizace? Sociofobie z “open spaců”? Prošlá tramvajenka, narození dítěte, nesnesitelný šéf? Ať je motiv vašeho rozhodnutí pracovat jako osoba samostatně výdělečně činná jakýkoliv, vrhněte se do toho, držíme vám palce. Ale pokud máte jen trochu pudu sebezáchovy, nepodléhejte hned bláhově iluzi o tom, že bude líp.

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají

null
Období zamilovanosti patří v lidském životě k těm nejmotivovanějším vůbec. Přirozeně. Bez nucení.

Bez tisícovek peněz investovaných do osobního rozvoje, bez moudré literatury nebo drahého kouče. Najednou má člověk spoustu energie. Co předtím nešlo, hravě jde, hýří se optimismem, hubne se bez práce, překonávají se předsudky, posouvají hranice.

Prožíváte stres způsobený tím, že si nemůžete pořídit to, po čem toužíte, protože vám na to nezbývají peníze?

null
Náš protistresový zápisník vám pomůže se tohoto stresu zbavit.

Postup je vcelku jednoduchý. Otevřete zápisník a na první stranu si napíšete onu, svou nedosažitelností stresující věc. Pod tu věc si pak sepište věci, za které běžně utrácíte. Nájem, energie, benzín, oblečení, jídlo, …… . Pak se hluboce zamyslete a

Zapište si své cíle a kroky - svou energii vynaložíte správným směrem

Obrázky zápisníků 365 a ukázky obsahů

null

zápisníky 365 bullet journal love 365

Nejnovější inspirace z našeho Bullet Journal Love 365

null

štěstí úspěch sílu peníze uznání energii lepší vztahy

CHCI MÍT

zdravý úspěšný oblíbený bohatý spokojený hubený

CHCI BÝT