S kým a proč chceme trávit svůj #VzácnýČas?

null
Vaše reakce ze soutěž o motivační deník 365 START

Položit jedinou otázku. A dostat desítky krásných odpovědí. Poprosit o chvilku času a získat spoustu od lidí, kterým stojíte za to.

A my děkujeme.

Protože to nejvzácnější, co si navzájem můžeme dát, je právě čas. Na našem profilu na sociální síti Instagram jsme se zeptali, s kým chcete svůj vzácný čas trávit – a z odpovědí jsme pro vás poskládali ten nejkrásnější a nejautentičtější blog, jaký kdy visel na našich stránkách.

Zajímavé je, že ani jeden z vás nenapsal, že by chtěl strávit svůj vzácný čas s nějakým youtuberem, sportovcem, zpěvákem, hercem nebo jinou celebritou. Zato úplně všichni jmenovali někoho blízkého. Je hezké, že si uvědomujeme, co nám utíká, když spolu nejsme.

Původně jsme si mysleli, že uděláme výběr z těch nejlepších příspěvků. Jenže touhu s někým trávit svůj vzácný čas nelze měřit a seřazovat do žebříčku. Všechny touhy jsou stejně důležité! A tak jsme vybírali a vybírali, až jsme vybrali všechny. Odkaz na kompletní seznam naleznete zde. I když odměněny motivačním diářem Deník 365 START v soutěži byly jen tři příspěvky, pro nás je odměnou každý, který jsme od vás dostali. Ještě jednou děkujeme!

null

Jako inspiraci jsme přesto vybrali pár vašich reakcí na otázku, s kým chcete trávit svůj #VzácnýČas:

 

 • meghankeyes
  @sykorce
  Protože jsi jako sestra, kterou jsem nikdy neměla, ale přesně taková, jakou jsem vždycky chtěla mít. Vlastně mě to trochu děsí, jak moc si rozumíme. Jen kdybys nebydlela tak daleko a ten náš #VzácnýČas mohl být úplně normální čas strávený společným kavárenským povalečstvím. A profesionálním knihomolstvím, žejo.

 

 • nliin
  @lenka.h
  s touhle holčinou, protože je to největší sluníčko, která vás o svátcích nenechá v jiném stavu než v záchvatu smíchu, pusu plnou cukroví a vánoční koledy vám cpe téměř násilně, že to nejde ani nemít vánoční náladu. Donutí vás milovat vánoce ještě víc než je milujete doteď a jelikož je to takové chodící štěstí, který umí namotivovat lidi tak ji to chci oplatit. Chci aby štěstí, které rozdává se jí v dobrém vrátilo zpět:)

 

 • fotimsrdcemPro
  @martinking6631
  protože i přesto že spolu žijeme, tak nic neplánujeme…

 

 • terizii
  @petracagova
  proč zrovna s ní? Velmi jednoduché, jelikož můj čas dělá vzácným. Vždycky jdeme na jídlo, kam jinam by holky jako my mohly jít a říkáme si, že už konečně něco s námi začneme dělat, … Dokážeme si ze sebe udělat srandu vždy a všude, ztrapnit se nám taky nedělá problém. A zkazit všechno, na co sáhneme už vůbec ne. S ní jsem nabitá energii a dokáže mi zlepšit den o 120%. Jde se mnou do všeho i když ví, že by to mohlo dopadnout špatně. Najde si na mě čas ve svém hroooozně nabitém programu.

 

 • eva.slerkova
  Nemohu toho člověka označit, protože nemá instagram…vím jen, že je to úžasná osoba, která umí pomáhat a léčit…osoba, která byla na místech daleko od naší země, kde jde o život, když létají vzduchem kulky….osoba, vedle které když mohu být, cítím se obrovsky šťastně a jsem vděčná za každý společný okamžik….doufám, že jich v tom příštím roce bude co nejvíce

 

 • veru_saginica
  Můj #VzácnýČas bych další rok chtěla strávit hlavně s těmi, které mám ráda a oni mají rádi mě. Třeba s mým zlobivým mrňousem, který už chodí do školky, se sestrou, se kterou když se dlouho nevidíme máme stále o čem kecat a i když se popichujeme tak se vlastně máme rády. S mámou, protože její “volný čas” je velmi vzácný. S babičkou, která mě vychovávala, protože už není nejmladší a jak sama říká “člověk nikdy neví, který den bude jeho poslední” ❤. Ale je to více lidí, taky kamarádka Lucinka, která se odstěhovala daleko, kamarádka Hanika, která má krásné chlapečky a takhle bych mohla pokračovat dál.. a s výhrou bych se rozdělila nejspíš s mamkou, protože té by se takový diář hodil.

 

 • karla.kramar
  Svůj #vzácnýčas nejraději trávím a budu trávit s @eliska_pal. Tento diář bych ji dala, protože neustále nemá čas, tak aby si ho udělala. Příští rok nás čeká olympiáda Německého jazyka a byla bych ráda, kdybychom jsme si udělali čas a trochu se na to spolu naučily. Navíc, i když nás možná život zavane jiným směrem, když uvidí tenhle diář, připomene jí mě. A pokud se dostaneš na to gymnázium, což se dostaneš, potřebuješ motivaci. A na to by byl nejlepší právě tento diář. Tento diář bych dala právě tobě. ❤

 

 • lucie_bockova
  @verudubova
  protože jen s tebou ráda sadím kaktusy a hlídám divnou zvěř, které říkáme tvá sestra

 

 • hanka.barbora
  dyž mám v diáři odškrtnuté všechny úkoly, tak trávím svůj #VzácnýČas s @lindtcz_sk, protože si ji prostě zasloužím. A rozdělím se o ni s @rejlenna, protože ve 2 jsou výčitky ze snědené tabulky poloviční.

 

 • sajous123
  @marketapolednova
  protože vždycky, když si něco naplánujeme, nikam nejdeme

 

Zajímají Vás další odpovědi? Stačí se přihlásit na Instagram a otevřít si náš profil se soutěžní otázkou pro #VzácnýČas.

Všem, co se s námi podělili o svůj vzácný čas, ještě jednou děkujeme.

Svou energii vynaložíte správným směrem

pokud si zapisujete své sny, cíle a kroky

štěstí úspěch sílu peníze uznání energii lepší vztahy

CHCI MÍT

zdravý úspěšný oblíbený bohatý spokojený hubený

CHCI BÝT